Upravit stránku

Jak vyprat žluté skvrny od potu?

Vaše oblíbené světlé tričko je pasé, protože jej hyzdí žluté skvrny od potu? Poradíme vám, jak se jich jednou provždy zbavit. S odstraňovačem skvrn Tecchi bude bílá stále jako nová.
Na odolné skvrny se musí tvrdě! Ale co když to zároveň se špínou odnese vaše oblečení? Nezoufejte, vše se dá řešit. Sáhněte po odstraňovačích skvrn Tecchi a už si nikdy nelamte hlavu s tím, jak odstranit žluté skvrny od potu.

Barevné i bílé prádlo bez skvrn od potu?

Jednoduše a šetrně odstraňujte z vašeho oblečení nejrůznější skrvny pomocí prostředků Tecchi. Díky obsahu aktivního kyslíku odstraňovač skvrn Tecchi účinkuje i při nízkých teplotách praní a tak šetří jak vaše prádlo, tak vaši peněženku.

Čisté prádlo se svěží vůní květin

Pro dosažení dokonalého efektu čistého prádla společně se svěží vůní zvolte avivážní prostředky Wansou. Speciální složení aviváží Wansou vám umožňuje snadné žehlení prádla a zároveň zabraňuje vzniku statické elektřiny. Avivážní prostředky Wansou jsou šetrné k vašemu prádlu a nezanechávají na něm žádné stopy. Vyberte si tu pravou vůni z několika variant - od osvěžující vůně horského vzduchu až po magickou vůni lotosu.